از ساعات اوليه صبح روز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ بازداشت بیش از ۴۵۰ درویش و ضرب و شت…

‫از ساعات اوليه صبح روز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ بازداشت بیش از ۴۵۰ درویش و ضرب و شتم دهها تن از آنان توسط نيروهای امنيتی. ضرب و شتمی که دهها نفر را روانه بیمارستان کرد! ‬


Timeline Photos
از ساعات اوليه صبح روز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ بازداشت بیش از ۴۵۰ درویش و ضرب و شتم دهها تن از آنان توسط نيروهای امنيتی. ضرب و شتمی که دهها نفر را روانه بیمارستان کرد!

دراويش گنابادی روز گذشته تجمعی مشابه در مقابل دادستانی تهرانبرگزار کردند که در خلال آن ده‌ها نفر از آنها توسط نيروهای امنيتی دستگير شدند.

دراويش اعلام کرده‌اند هدفشان از برگزاری تجمع مقابل دادستانی پايان بخشيدن به حملات و فشارها و نگاه امنيتی به دراويش است و گفته‌اند که اگر مسوولان به خواسته‌هايشان توجه نکنند، حاضرند خودخواسته و بدون درگيری به زندان بروند.

۹ نفر از دراويش گنابادی محبوس در زندان اوين تهران و نظام شيراز در اعتراض به آنچه رفتارهای غيرقانونی با دراويش خوانده‌اند، اعتصاب غذای نامحدود کرده‌اند.

http://j.mp/1tOXNXK

*****

محمد خاتمی گفته است: ما در انتخابات شرکت نکرديم که دوستان ما روی کار بيايند بلکه نظر ما اين بود که روال ها و رويکردهای نادرست اصلاح شود و بحمدالله دولت و رييس جمهوری داريم که رويکرد خوبی دارد.

http://goo.gl/PH7KEx

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: