خطر جا زدن «اعدام یک زندانی سیاسی» با عنوان «اعدام یک بزهکار» نیروهای امنیتی د…

‫خطر جا زدن «اعدام یک زندانی سیاسی» با عنوان «اعدام یک بزهکار»

نیروهای امنیتی در روزهای اخیر با مراجعه به بستگان و آشنایان محمد عبداللهی، زندانی سیاسی در مهاباد به آن‌ها گفته‌اند جرم این زندانی سیاسی، بزهکاری است و اگر اعدام شود آن‌ها حق ندارند او را زندانی سیاسی معرفی کنند.

به گزارش هرانا، تارنمای مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مأموران امنیتی شهر مهاباد در هفته‌های اخیر بارها دست به چنین اقدامی زده‌اند و همچنین به خانواده و بستگان محمد عبداللهی هشدار داده‌اند که چنانچه احتمالا حکم اعدام او اجرا شد حق ندارند برای او مراسمی برگزار کنند.‬


Timeline Photos
خطر جا زدن «اعدام یک زندانی سیاسی» با عنوان «اعدام یک بزهکار»

نیروهای امنیتی در روزهای اخیر با مراجعه به بستگان و آشنایان محمد عبداللهی، زندانی سیاسی در مهاباد به آن‌ها گفته‌اند جرم این زندانی سیاسی، بزهکاری است و اگر اعدام شود آن‌ها حق ندارند او را زندانی سیاسی معرفی کنند.

به گزارش هرانا، تارنمای مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مأموران امنیتی شهر مهاباد در هفته‌های اخیر بارها دست به چنین اقدامی زده‌اند و همچنین به خانواده و بستگان محمد عبداللهی هشدار داده‌اند که چنانچه احتمالا حکم اعدام او اجرا شد حق ندارند برای او مراسمی برگزار کنند.

گزارش كامل در لينك زير:
http://j.mp/1uOtCPK

چه مجسمه ای! جون ميده برای دار زدن مخالفين نظام!
كاريكاتوری از بادبان در توصيف سفر روحانی به نيويورك.

سخنان حسن روحانی در ۲۳ تیر ۱۳۷۸ که مورد استقبال بسیجیان حاضر در دانشگاه تهران قرار گرفت. او ضمن شرور خواندن معترضان گفت:

«…در دادگاه‌های صالحه ما محاکمه خواهند شد و به عنوان محارب و مفسد مورد مجازات قرار خواهند گرفت»

در انتها می گوید که مردم این عناصر اوباش را "تکه تکه" و "قطعه قطعه" می کردند.

لطفا اين ويديو را ببينيد:
http://goo.gl/H2RToX

همچنين حسن روحانی در تیرماه ۱۳۵۹ جهت سركوب مخالفان گفته بود: «تقاضای دیگر من این است که توطئه‌گرها را هنگام برگزاری نماز جمعه در حضور مردم به دار آویزان کنند تا تاثیر بیشتری داشته باشد!»

بابک یکی‌ از کاربران بالاترین می‌گوید: روحانی یک فاشیسته که بی‌بی سی بجای کبوتر صلح به ایرانیان قالبش کرد!

حسن روحانی که در مناظره‌های انتخاباتی در خرداد ۱۳۹۲، خود را حقوق‌دان معرفی می‌کرد، در سال ۷۸ پیش از انجام هرگونه محاکمه‌ای، حکم محاربه را برای معترضان بازداشت شده صادر کرده بود.

دروغ آشكاری كه حسن روحانی در سومین مناظره های انتخاباتی سال ٩٢ با وقاحت تمام در مقابل چشم ميليون ها بيننده تلويزيونی گفت …

لطفا اين ويديو را ببينيد:
http://goo.gl/H2RToX

آخرین سخنان میر حسین موسوی – ۰۹ بهمن ۱۳۸۹: فراعنه زمانی صـــــدای ملــــت را می شنوند که دیر شده است

خطیبان و تریبون های گوش به فرمان، به عملکرد مفسدانه و جبارانه فرعون مصر که با بازداشت ها، اعتراف گیری ها، پرونده سازی ها وغارت مردم از طریق باندها و اطرافیان، این شرایط انفجاری را در مصر ایجاد کرده اند توجهی نشان نمی دهند. اینان به روز “خشم مردم” مصر اشاره می کنند ولی نمی گویند که روز غضب، نتیجه ناکارآمدی و فساد در بالاترین سطح حکومت و حیف و میل کردن بیت المال و هم چنین بستن دهن ها و شکستن قلم ها و اعدام ها واعدام ها و اعدام ها و بر پا کردن چوبه های دار برای ایجاد خوف در میان مردم است.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: