پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی به مادر ستار بهشتی / سکوت روحانی به منزله تأیید اعمال خلاف ق…

‫پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی به مادر ستار بهشتی / سکوت روحانی به منزله تأیید اعمال خلاف قانون است!‬


Timeline Photos
پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی به مادر ستار بهشتی / سکوت روحانی به منزله تأیید اعمال خلاف قانون است!

من، گوهر عشقی، مادر پیر و داغ‌دار ستار بهشتی، ظلم رفته بر خود و خانواده‌ام را به بارگاه خدای تعالی واگذار می‌کنم و در روز حساب و جزا از تمامی افرادی که می‌توانستند یاور من باشند و نبودند، به درگاه خداوند شکوه و ناله می‌کنم و از حق خود در دادگاه عدل الهی به هیچ عنوان گذشت نمی‌کنم . اگر اراده می‌کردم خون ستارم را معامله کنم، در برابر پیشنهاد “هفتصد میلیون تومانی” سرهنگ ناجا دست و پایم شل می‌شد و کافی بود خواسته آن‌ها را اجابت و در مصاحبه‌ای علنی اعلام کنم: ستار در یک تصادف! کشته شده و خبری از شکنجه و قتل در بازداشت‌گاه نبوده است.

٥ ماه پیش شیرین عبادی در گفت‌وگو با بخش فارسی رادیو بین المللی فرانسه گفت که سکوت روحانی در برابر چنین اعمال خلاف قانون به منزله تأیید آن است.

اين مادر همان ستاری است که در آخرین پست وبلاگش نوشت: "شما اگر از اطلاع رسانی هراس دارید؟ یا ازحکومت کناره گیری کنید! و یا ظلم نکنید. شما بازداشت نکنید، شکنجه ندهید، سلاخی نکنید تا اطلاع رسانی هم نشود. در غیر این صورت نه تنها اطلاع رسانی می شود بلکه به زودی بساط ظلم شما برسرتان فرو خواهد ریخت. اطلاع رسانی از وضعیت هر انسان در حال ظلم وستم کشیدن وظیفه تک تک افراد یک جامعه است، وهرکس در این کار کوتاهی کند به خود وبه وجدان خود خیانت کرده است!… اگر شعار شما این است که ما بازداشت می کنیم، شکنجه می دهیم. شما سکوت کنید! شما اطلاع رسانی نکنید! شعار ما هم این است. پابه میدان گذاشتیم در این مبارزه یا از قفس تن رهایی می يابيم يا قفس ظلم شما را در هم خواهيم شكست!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: